Drożdże Alcotec 48 turbo pure - Inox Trade

Przygotowanie alkoholu w domowych warunkach wcale nie musi być trudne, jeśli dysponuje się odpowiednim sprzętem oraz składnikami. Jednym z ważniejszych są drożdże, które umożliwiają proces fermentacji. Wśród ich sprawdzonych odmian Alcotec 48 turbo pure. Cechuje je wysoka jakość oraz spora skuteczność, zapewniająca osiągnięcie pożądanego efektu.

 8

Drożdże Alcotec 48 w Inox Trade

Ten rodzaj drożdży nadaje się do fermentowania nastawów cukrowych. Zaliczają się one do gatunku drożdży turbo, nazwanych tak, ponieważ gwarantują bardzo szybki przebieg procesu powstawania alkoholu. Jako że drożdże Alcotec 48 są również drożdżami turbo pure, pozwalają uzyskać bardzo czysty nastaw, którego niezwykła cechą jest czystość. Stanowią one mieszankę, przygotowywaną przez prawdziwych ekspertów. Składają się na nią drożdże z wyjątkowo silnego szczepu, dające nieprawdopodobne efekty w przeciągu krótkiego czasu. Ich skuteczność okazuje się naprawdę godna uznania, dlatego tak wiele osób się na nie decyduje.

 

Alcotec 48 turbo pure – doskonała jakość destylacji

Inox Trade zawsze proponuje swoim klientom najbardziej przemyślane rozwiązania. Wiemy, że drożdże Alcotec 48 turbo typu pure zapewniają doskonałe osiągi, pozwalające na uzyskanie idealnie czystego alkoholu. Dbamy o jakość naszych produktów, by wszyscy mogli być z nich zadowoleni i samodzielnie wytwarzać alkohol. Proponujemy rozmaite rozwiązania pod każdym względem, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 2