Drożdże T48 - Inox Trade

Do przygotowania alkoholu, zdatnego do spożycia, potrzebny jest dobry gatunek drożdży. Wśród najczęściej wykorzystywanych do produkcji destylatu w warunkach domowych, można wymienić chociażby drożdże T48. Mają one wiele korzystnych cech, ułatwiających doprowadzenie procesu fermentacyjnego do końca. To właśnie dzięki nim możliwe staje się uzyskanie idealnego, delikatnie słodkiego smaku, który doceni każdy prawdziwy znawca.

 3

Drożdże T48 od Inox Trade

W sklepie Inox Trade można odnaleźć rozmaite składniki, potrzebne do samodzielnego wytwarzania napojów alkoholowych. W szerokim asortymencie tego wirtualnego miejsca znajdują się również wyśmienite drożdże T48. Pochodzą one z wyjątkowo silnych szczepów, dzięki którym można pozyskać nastaw o mocy dochodzącej do 20%. Są to drożdże turbo, czyli te, które potrzebują niewielkiej ilości czasu, by przeprowadzić fermentację . Prowadzą one również do uzyskania czystej postaci alkoholu bez wydzielania nieprzyjemnego zapachu.

 

Doskonały efekt z drożdżami T48

Jako profesjonalny sklep z artykułami, potrzebnymi do uzyskiwania alkoholu domowymi sposobami, oferujemy najlepsze zaopatrzenie, umożliwiające szybki i bezpieczny proces fermentacji. By uzyskać optymalny efekt, wykorzystując właśnie drożdże T48, nigdy nie powinno się szczelnie zamykać pojemnika z nastawem. Jeśli korzysta się z pojemnika, proponujemy nie domykać pokrywy, natomiast w przypadku balona, lepiej pozostawić zbiornik w pełni otwarty.

 8